Spawacz

29.12.2019 Wieluń, Łódzkie Dodaj do przechowalni

Zadania:
- Spawanie konstrukcji stalowych ram i naczep

- Czytanie rysunku technicznego

- Wykorzystywanie do pracy narzędzi spawalniczych
- Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:
- Wykształcenie minimalnie zawodowe techniczne
- Minimum roczne doświadczenie na stanowisku spawacza
- Aktualne uprawnienia spawalnicze MAG 135
- Umiejętność odczytywania rysunku technicznego
- Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi – suwmiarka, mikrometr
- Odpowiedzialność
- Praca w systemie zmianowym

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie - stawka 28zł
- Własna działalność gospodarcza - stawka 39zł
- Umowa o pracę – stawka do ustalenia
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Prosimy o załączenie klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia'

Dane kontaktowe

Krzysztof biuro
536 pokaż numer