Spawacz

10.07.2017 Cieplewo, pomorskie Dodaj do przechowalni

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 19 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
SPAWACZ
Miejsce pracy: Cieplewo
Nr ref.: SP/08/2017

Obowiązki:

- zapewnienie procesu spawania o najwyższej jakości

- kompleksowa obsługa urządzeń spawalniczych

- wizualna i dotykowa ocena wykonanych spoin

- bieżąca konserwacja i nadzór nad stanem technicznym narzędzi

Wymagania:

- wymagamy przynajmniej jednego uprawnienia (135/136/141)

- mile widziane osoby z doświadczeniem na danym stanowisku

Oferujemy:

- pracę w renomowanej firmie produkcyjnej

- umowę o pracę i stałe zatrudnienie

- perspektywę rozwoju zawodowego dla najlepszych

- możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez klienta

- stawka do uzgodnienia po próbkach spawalniczych!

Aplikacje prosimy wysyłać na adres anna.sztachanska@grupaprogres.pl w tytule wpisując numer referencyjny SP/07/2017

Dane kontaktowe

anna.sztachanska
691 pokaż numer