Spawacz

22.05.2019 Chorzów, śląskie Dodaj do przechowalni

Dzień dobry,

Aktualnie dla naszego partnera poszukujemy osób do pracy na stanowisku Spawacz MIG/MAG

Oferujemy:

Stabilne warunki pracy w renomowanym zakładzie produkcyjnym w Chorzowie. Warunki zatrudnienia na zasadzie B2B. Oferujemy wszelką pomoc podczas procesu zakładania działalności. Wszystkie formalności realizowane są u nas na miejscu. Bezpłatna możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Wynagrodzenie:

a) 1 miesiąc próbny 39zł netto,

b) po okresie próbnym 40zł netto,

c) dodatek za prace w godzinach nadliczbowych +50% (od poniedziałku do soboty),

d) dodatek za prace w godzinach nadliczbowych +100% (niedziela)

e) gwarantujemy wysokie dodatki za stal nierdzewną i aluminium.

Minimalne wymagania w zakresie kompetencji:

a) Uprawnienia spawalnicze /Certyfikaty:

       - MAG 135 i/lub MIG 131

b) Inne opcjonalnie: znajomość rysunku technicznego. Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami (szlifierka, wiertarka) oraz narzędzia pomiarowe (suwmiarka, taśma zwijana, spoinomierz, kątomierz, itp.). Dodatkowym atutem będzie obsługa suwnicy z poziomu roboczego.

Zakres obowiązków:

a) Montaż komponentów zgodnie z instrukcją montażową, (czytanie rysunku technicznego),

b) spawanie zgodnie z instrukcją spawalniczą (INS/WPS),

c) przestrzeganie wszystkich standardów bezpieczeństwa (EHS) oraz norm jakościowych na stanowisku pracy (zgodnie z QMS),

d) wykonywanie zadań według założonego czasu technologicznego,

e) realizowanie zadań zgodnie z kodeksem pracy, regulaminem pracy.

Miejsce wykonywania pracy: Chorzów, Katowice oraz Świętochłowice.

Ilość wakatów: 30

Serdecznie pozdrawiamy,

Strefa-Spawania.pl

Tel: +48 791 169 555

e-mail: rekrutacja@strefa-spawania.pl

Dane kontaktowe

rekrutacja