Spawacz - 18 - 22 zł netto/h na START - I zmiana (6-14) - Wolne weekendy

17.05.2020 Dębica, podkarpackie Dodaj do przechowalni

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz - TIG 141 / MAG 135 / MAG 136 lub MMA 111

Miejsce pracy: Dębica

Za swoją pracę otrzymasz:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Wynagrodzenie podstawowe w przedziale 18 - 22 zł netto za każdą godzinę

Pracę od poniedziałku do piątku: 6:00 – 14:00

Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym (praca wewnątrz)

Stanowisko pracy wyposażone w dogodne dla Ciebie sprzęty sprzyjające komfortowi pracy

Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodziny

Szkolenia firmowe oraz szkolenia zewnętrzne branżowe

Dojazd bez korków z większości lokalizacji (Rzeszów, Tarnów, Mielec) :)

Opis stanowiska:

Spawanie TIG 141 / MAG 135 / MAG 136 / MMA 111 (zależne od posiadanych uprawnień i umiejętności) konstrukcji metalowych zgodnie z wymaganiami (rysunek techniczny i dokumentacja technologiczna)

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:

Doświadczenie zawodowe w pracy spawacza

Uprawnienia TIG 141 / MAG 135 / MAG 136  lub MMA 111  - z uwzględnieniem spoiny doczołowej oraz pachwinowej (równa lub większa od 50mm)

Znajomość rysunku technicznego

Dane kontaktowe

spawacz.fnka.qiya
501 pokaż numer