SPAWACZ 136 i 138 , Belgia

18.06.2018 Opole, opolskie Dodaj do przechowalni

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla Naszego belgijskiego klienta- wykonawcy konstrukcji stalowych oferującego produkcję stali od projektu do montażu, ochronę antykorozyjną i transport - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Eeklo

Opis stanowiska:

Spawanie elementów wielkogabarytowych konstrukcji stalowych (budynki przemysłowe, mosty, hale produkcyjne).

Spawanie grubej stali.

Metody spawania: 136, 138. Pozycje: PF, PA, PE.

Praca z rysunkiem technicznym.

Ścisłe przestrzeganie zasad BHP

Praca na hali.

Wymagania:

Min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku spawacz MAG 136, 138 (certyfikaty nie są wymagane). Doświadczenie w pracy z przetopami.

Umiejętność spawania w pozycjach  PF, PA oraz PE.

Min. podstawowa znajomość jednego z wymienionych języków obcych: angielski, holenderski lub francuski.

Umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego.

Wykształcenie średnie, techniczne (związane z obróbką metalu).

Znajomość norm ISO 9606 -1.

Certyfikat VCA – mile widziany.

Mile widziane prawo jazdy kat. B i własne auto.

Umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

Zatrudnienie na warunkach belgijskich.

Pracę na dłuższy okres.

Dodatek wakacyjny w wysokości 15,38 % rocznych zarobków brutto.

Premię roczną – 8,33% rocznych zarobków brutto (naliczana po przepracowanych 65-dniach).

Praca od poniedziałku do piątku, 39 h pracy tygodniowo ( możliwość pracy w sobotę).

Nadgodziny płatne 150%.

Eko czeki na zakup ekologicznych produktów - 250 euro wypłacane raz do roku.

Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 80 euro/tydzień.

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego (opcjonalne) - 7,5 euro miesięcznie.

Opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Dofinansowanie dojazdów do pracy!

Pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego!

Płatne święta!

Termin wyjazdu uzgadniany indywidualnie z kandydatem!

Dodatkowe informacje:

 Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
'Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o"

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

Polub nas na facebooku:

Kontakt telefoniczny w spawie powyższej oferty: +48 503 028 187

Dane kontaktowe

info
503 pokaż numer