Spawacz 135 MAG

13.12.2017 Rekowo Górne, pomorskie Dodaj do przechowalni

Spawacz 135MAG

Miejsce pracy: Rekowo Górne (k. Redy)

Opis stanowiska:

- spawanie elementów konstrukcji stalowych metodą MAG 135

- spawanie według wytycznych rysunków technicznych lub instrukcji

Oczekujemy:

- uprawnień do spawania metodą 135

- mile widziana znajomość rysunku technicznego

- mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego

- doświadczenia na podobnym stanowisku

- gotowości do pracy w systemie zmianowym

- solidności i dokładności

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie

- bezpieczeństwo pracy

- dodatki socjalne

- pracę z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu

- dobrze wyposażone stanowiska pracy i pomieszczenia socjalne

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji pod linkiem poniżej: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=65679ca3b3154fb28fe86327af194775

Dane kontaktowe

rekrutacja
587 pokaż numer