Spawacz 135 111 w Holandii

09.09.2019 Wrocław, dolnośląskie Dodaj do przechowalni

Metal Group to zbiór spółek, które specjalizują się w branży metalurgicznej, realizując kontrakty na terenie Niemiec, Holandii i Belgii.

Oferowana przez nas praca za granicą to nie tylko atrakcyjne warunki finansowe, darmowe zakwaterowanie i dojazd do pracy, ale także regularne zjazdy do Polski. Co więcej, oferując Państwu pracę za granicą zapewniamy, również opiekę polskiego koordynatora na miejscu zatrudnienia.

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy spawaczy z doświadczeniem i z uprawnieniami na metody: 135, 111.

Wymagania

-Doświadczenie w pracy (warunek konieczny),

-Umiejętności monterskie

-Umiejętność obsługi palnika acetylenowo-tlenowego, plazmy, szlifierki i innych elektronarzędzi

-Umiejętność czytania rys technicznego będzie dodatkowym atutem

-Komunikatywny język angielski

-Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

-Atrakcyjne warunki finansowe,

-Polską umowę o pracę,

-Regularne zjazdy do Polski,

-Darmowe zakwaterowanie oraz dojazd do pracy,

-Opiekę polskiego koordynatora na miejscu,

-Odzież roboczą.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz certyfikatów w języku polskim.

W aplikacji prosimy zawrzeć wybrane zgody:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Metal Group  sp. z o.o z siedzibą we Wrocławiu, ul. Tęczowa 22,  w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Metal Group sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Metal Group  Sp. z o.o. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Dane kontaktowe

praca
733 pokaż numer