spawacz 111 Austia ab Sofort mit Deutsch kenntnise

24.06.2020 Oberhausen, Nrw Dodaj do przechowalni

Nasza firma niemiecka GmbH, Bezposrednio zatrudni u siebie, na umowie niemieckiej. Umowa przez Internet lub w biurze, Zatrudnienie bezposrednio do naszej FIRMY. Ubezpieczenie, podatki, socjalne itp. i kindergeld odprowadzane w Niemczech, ale ta oferta praca w Austrii

Stanowisko: Spawacz elektroda 111 Austria, góry, J. Niemiecki

Opis stanowiska:

Spawacz elektroda 111, maszty radiowo telefoniczne, Praca na wysokości 2000-3000 metrów, praca w koszach, podnośniki i liny. Austria, INNSBRUCK góry, J. Niemiecki konieczny, 2 osoby obie mówiące po niemiecku. Praca na wysokości, doskonała kondycja zdrowia oczywista.

Wymagania:

Certyfikaty najlepiej aktualne, 111 doświadczenie 2 lata, Stałą pracę dla tylko 2 osób, Auto do ustalenia. Stawka do ustalenia, Umowa niemiecka, Praca w Austrii INNSBRUCK, Gewerba nie, Działalność gospodarcza nie, Wyjazd natychmiast ta niedziela. Angielski nie!

Oferujemy:

Nocleg opłaca FIRMA * bezposrednio zatrudnienie w naszej firmie! firma niemiecka, * pełna obsługa w języku polskim, * brak zeit konta * Stawka do ustalenia € netto na godzine, na czysto, na rękę. Jezeli w ta niedziele odpowiada, znasz fach i jezyk wyslij CV aktualne, certyfikat, może masz scc? pracaniemcy@int.pl w temacie wiadomości; 111 Austria, Kontakt po przeslaniu dokumentow! Handy/Komorka +49 179 42 19 146 auf Deutsch!

Dane kontaktowe

Piotr pracaniemcy