SPAWACZ 111, 136 - SZWECJA

14.08.2019 Gdynia, pomorskie Dodaj do przechowalni

Baltix.se specjalizuje się w obsłudze firm skandynawskich, ceniących wykwalifikowanych pracowników z Polski. Obecnie do pracy na terenie Szwecji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ 111, 136

Obowiązki:
• Prace remontowe na elektrociepłowni
 
Wymagania:
• Spawanie metodą 136, 111 - min 2 lata doświadczenia
• Aktualny certyfikat Hot Work (lub chęć wyrobienia)
• Doświadczenie w pracy remontowej
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
 
Oferujemy:
• Intensywną pracę od 19.08.2019r. na okres 5 tygodni
• Zakwaterowanie i przejazdy (plus kilometrówka dla osób jadących własnym autem)
• Odzież roboczą
• Program "Premia za polecenie"

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres maila: rekrutacja@baltix.se z dopiskiem: "Spawacz 111,136".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane CV.

Jeśli mamy rozpatrywać Pani/Pana kandydaturę również podczas przyszłych rekrutacji, niezbędne jest umieszczenie w CV następującej klauzuli:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltix.se sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Gdyni (81-321), ul. Podolska 12/1, w celach przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Baltix.se Sp. z o.o. sp.k., zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do udziału w procesie przyszłej rekrutacji. Przedmiotowa zgoda może być w każdym czasie wycofana, bez szkody na legalność przetwarzania danych przed jej wycofaniem.'
_______________________________________________________________________

Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Baltix.se sp. z o.o. sp.k. z siedzibą przy ul. Podolskiej 12/1, 81-321 Gdynia. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji, w oparciu o przesłankę dobrowolnie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych, przez osobę, której dane dotyczą wyrażoną w art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Pozostałe informacje odnośnie ochrony Pani/Pana danych osobowych znajdują się na naszej stronie http://www.baltix.se/23/aktualne-oferty-pracy/.

Dane kontaktowe

Sabina Bananczyk
rekrutacja
586 pokaż numer

Aplikuj teraz

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3