Spawacz 111, 131 - 2300 euro netto ! Francja!

09.05.2019 Lorient, Pays de la Loire Dodaj do przechowalni

IPF GROUP poszukuje pracownikód na stocznię do Francji!

Miejsce pracy: Francja, Lorient
Stawka: 2300 euro netto 'na rękę' po odliczeniu kosztów!
Stanowisko: Monter kadłubów na stoczni!
tel. 504-402-991

Obowiązki:
-montaż dolnych częsci kadłuba
-spawanie metodą 111 lub 131
-prace z rysunkiem technicznym

Wymagamy:
-doświadczenie w metodzie 111 lub 131
-doświadczenie w spawaniu lub jako monter stoczniowy
-gotowość do wyjazdu na minimum 2-3 miesiące z możliwością stałego zatrudnienia

OFERUJEMY:
-Umowę o pracę francuską ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne, umowa liczy się do stażu pracy)
-Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy + płatne więcej nadgodziny (około 6 dodatków do pensji co miesiąc)

-Składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
-Po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)
-Okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
-Prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
-Pracę w polskim zespole
-Zorganizowany transport i zakwaterowanie
-Bezpłatny i zorganizowane dojazdy do pracy
-Zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
-Wsparcie polskiego koordynatora
-100 € premii za polecenie pracownika
W celu aplikowania na stanowisko proszę wysłać CV

Dane kontaktowe

Małgorzata Sienkiewicz
malgorzata.sienkiewicz
504 pokaż numer