Ślusarz/ Spawacz TIG MIG NIEMCY

09.05.2019 Lauda, Badenia-Wirtembergia Dodaj do przechowalni

SPAWACZE

Jesteśmy firmą intechnic GmbH w Niemczech. www.intechnic.de

Nasza nazwa oznacza przyjemną atmosferę pracy i zaangażowanie społeczne, a także zróżnicowane i długotrwałe zatrudnienie w renomowanych firmach. Z nami w Laudzie oraz innych rejonach Niemiec możesz zdobyć solidne oparcie na rynku pracy i otrzymać wynagrodzenie w wysokości 12-17 €/godz. oraz atrakcyjne osiągnięcia, a także firmę z dowolnymi szkoleniami autorytetowymi.

Szukamy następnej możliwej daty rozpoczęcia.

Twoje obowiązki:

- Zastosowanie różnych metod obróbki metalu, WIG, MAG

- Konstrukcja różnego rodzaju blach, rurociągów, ram, konstrukcji instalacji i nadbudówek.

- Serwis, naprawa uszkodzeń przedmiotów metalowych

Twój profil

- Jesteś zmotywowany, chętny do podróży, elastyczny, niezawodny i odpowiedzialny.

- Zdolność do rzemiosła i idealnie odpowiednie doświadczenie zawodowe w spawalnictwie.

- Ukończenie szkolenia w zawodzie spawacza nie jest warunkiem wstępnym, jeśli masz już doświadczenie zawodowe.

- Podstawowa znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

Prosimy o przesłanie szczegółowej aplikacji wraz z życiorysem i zdjęciem na adres: jobs.de@intechnic.de

Kontakt również w jezyku Polskim:

+49 151 62728935  michal.falecki@intechnic.de

Dane kontaktowe

MICHAŁ michal.falecki
151 pokaż numer