Ślusarz / Spawacz - Stabilna i pewna praca. Budotechnika Sp. z o.o.

16.04.2019 Pilchowice, Śląskie Dodaj do przechowalni

Firma Budotechnika Sp. z o.o. serdecznie zaprasza do składania aplikacji na stanowisko ŚLUSARZ / SPAWACZ.

Oferujemy szerokie możliwości rozwoju, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z 30-letnim doświadczeniem oraz stabilne warunki zatrudnienia. Budotechnika Sp. z o.o. jest renomowanym producentem małej architektury miejskiej: wiat przystankowych, gablot, nowoczesnych toalet publicznych oraz innych tego typu elementów.

Opis stanowiska pracy: przygotowywanie materiałów do spawania, spawanie metodą MIG/MAG, spawanie stali czarnej, stali nierdzewnej, aluminium, praca z dokumentacją techniczną, wykonywanie prostych prac ślusarskich, przygotowywanie elementów spawalniczych do pracy.

Osoba, której poszukujemy powinna posiadać:

doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

znajomość spawania metodą MIG/MAG, (Spawacz),

aktualny certyfikat spawalniczy – mile widziane, (Spawacz),

umiejętności ślusarskie oraz monterskie, (Ślusarz),

znajomość podstaw rysunku technicznego,

dokładność i sumienność.

Oferujemy:

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,

umowę o pracę na czas określony(długofalowo na stałe),

możliwość rozwoju zawodowego,

atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od umiejętności),

Zapraszamy do przesłania CV poprzez poniższy formularz lub drogą pocztową na adres Budotechnika Sp. z o.o., ul Bierawka 2a, 44-145 Pilchowice. Z kandydatami kontaktujemy się telefonicznie po zapoznaniu z CV.

Prosimy, aby każda aplikacja zawierała następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Jeśli byliby Państwo zainteresowani wzięciem udziału w innych procesach rekrutacyjnych przeprowadzanych przez firmę Budotechnika Sp. z o.o. prosimy o umieszczenie dodatkowej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Budotechnika Sp. z o.o. w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych."

Administratorem Danych Osobowych jest Budotechnika Sp. z o.o. z siedzibą w Pilchowicach, ul Bierawka 2a. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne (jednak niezbędne do realizacji w/w celu)). Każdej osobie, która przesłała swoje dane, przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania.

Dane kontaktowe

Budotechnika Sp. z o.o. Włodarczyk
praca
500 pokaż numer