ŚLUSARZ SPAWACZ

14.12.2017 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie Dodaj do przechowalni

Metalkas Sp. z o.o. to intensywnie rozwijająca się spółka z kapitałem polskim, z 60 – letnią tradycją,            o uznanej i ugruntowanej pozycji na rynku.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz, ul. Deszczowa 63

                               Lisi Ogon, ul. Szczecińska 21-23

ZAKRES ZADAŃ:

- przygotowanie produktów do spawania,

- spawanie konstrukcji stalowych,

- przestrzeganie norm technicznych, technologicznych i jakościowych.

WYMAGANIA:

- uprawnienia MIG, TIG,

- umiejętność czytania rysunku technicznego,

- bardzo dobra organizacja pracy,

- zdolności manualne, skrupulatność, precyzja,

- dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym).

OFERUJEMY:

atrakcyjne wynagrodzenie

praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

KONTAKT:

adres:  Bydgoszcz, ul. Deszczowa 63

e-mail: hr@metalkas.com.pl

telefon:  693-627-075

Dane kontaktowe

HR