Ślusarz - Spawacz

27.06.2019 Opole, opolskie Dodaj do przechowalni

 

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 11 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego Klienta - niemieckiej firmy specjalizującej się w produkcji dań obiadowych oraz mrożonek poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

 

Ślusarz- Spawacz
 

Miejsce pracy: Cuxhaven i Bremervörde , Niemcy

 

 

 


Opis stanowiska:

Naprawa i konserwacja przemysłowych maszyn spożywczych

 

Oferujemy:

 

 

Wymagania:

 

Informacje dodatkowe:

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego:  http://bit.ly/2X7Oo4D lub wysłanie  CV na adres: info@link2europe.pl 
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
'Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)'.  
Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Krawiecka 7/4 w Opolu.
CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!
 

 

Dane kontaktowe

info
515 pokaż numer

Aplikuj teraz

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3