Ślusarz pomocnik

10.06.2019 Rzezawa, małopolskie Dodaj do przechowalni

W związku z rozwojem poszukujemy aktualnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zakres obowiązków:

– przygotowywanie powierzchni, elementów i części do spawania przez czyszczenie, ukosowanie, cięcie, trasowanie, wiercenie, szlifowanie,

– pomoc przy załadunku i montażu gotowych wyrobów

Wymagania:

– dyspozycyjność i chęć do pracy w systemie dwuzmianowym,

– mile widziane wcześniejsze doświadczenie zawodowe w pracy na produkcji,

– dobra organizacja pracy,

Oferujemy:

– stabilną pracę,

– możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,

– pracę w systemie zmianowym w ramach umowy o pracę,

– dodatkowe benefity dla pracowników (ubezpieczenie grupowe, kartę multisport, nagrody finansowe)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca@arcom.net.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Arcom Sp. J. Artur Wilk, Robert Zięba z siedzibą w Rzezawie, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)".

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez Arcom Sp. J. Artur Wilk, Robert Zięba z siedzibą w Rzezawie, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

Informujemy, że Administratorem danych jest Arcom Sp. J Artur Wilk, Robert Zięba z siedzibą w Rzezawie przy ul. Brzeskiej 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dane kontaktowe

Dział Rekrutacji Arcom Sp. J.
praca
14 pokaż numer