Ślusarz/ Mechanik maszyn

20.11.2018 Poznań, wielkopolskie Dodaj do przechowalni

MONDI Polska wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swoich Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

 

Ślusarz/ Mechanik maszyn

Miejsce pracy: Klettgau- Geisslingen

 

 

Opis:

 

 Wymagania:

 

 Dlaczego warto z nami pracować?

 

 Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o składanie aplikacji w postaci CV na adres slusarz@mondi-polska.pl lub pozostawienie kontaktu pod numerem tel. + 48 500 456 300

 

 

 

 

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych (w mojej aplikacji/w moim CV) przez Mondi Polska w aktualnym procesie rekrutacyjnym.

Zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym mondi-polska.pl/wp-content/uploads/2018/06/Obowi%C4%85zek-informacyjny.pdf Mondi Polska. Podanie moich informacji jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu, usunięcia lub poprawy podanych danych osobowych. Udzieloną wyżej zgodę mogę wycofać w sposób tak łatwy, jak jej wyrażenie.

 

Wyrażam zgodę (zgoda dobrowolna) na wykorzystanie (mojego CV/mojej aplikacji) w przyszłych lub równolegle trwających procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Mondi Polska."

 

Dane kontaktowe

Mondi Polska
slusarz

Aplikuj teraz

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3