Ślusarz

10.12.2018 Wierzbica, Mazowieckie Dodaj do przechowalni

Spawacz / Ślusarz

Pracodawca: Hemar Marcin Heromiński

Kraj: Polska , Region: mazowieckie

O firmie:

Przedsiębiorstwo Hemar Marcin Heromiński, to jednoosobowa działalność gospodarcza istniejąca od 1998 r.

Inicjatorem powstania oraz jedynym właścicielem firmy jest Marcin Heromiński.

Przedsiębiorstwo zostało zlokalizowane na obrzeżach miejscowości Wierzbica k. Radomia.

Podstawowym profilem działalności firmy jest projektowanie oraz produkowanie urządzeń przeznaczonych do szeroko rozumianego konfekcjonowania materiałów sypkich, w szczególności: chemii budowlanej, cementu, wapna, piasku, nawozów sypkich i granulowanych czy eko-groszku węglowego.

Firma zatrudni inżyniera CAD na stanowisko Konstruktor/Projektant, z możliwością przyuczenia do zawodu.

Zakres obowiązków:

        - spawanie metodą MIG/MAG na podstawie rysunku technicznego,

        - prace związanie z obródką mechaniczną metali,

Wymagania:

        - wykształcenie średnie lub zawodowe

        - uprawnienia spawalnicze

        - umiejętność czytania rysunków technicznych

        - umiejętność doboru materiałów produkcyjnych,

        - wiedza techniczna

        - doświadczenie zawodowe,

Oferujemy:

        umowę o pracę,

        stabilne zatrudnienie,

        możliwość rozwoju,

        pracę w zespołach,

        nadzór oraz pomoc ze strony doświadczonych pracowników,

Dodatkowe Informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: b.herominski@hemar.net

W CV proszę zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)".

Dane kontaktowe

Bartosz b.herominski
501 pokaż numer