Ślusarz, Spawacz

27.07.2020 Katowice, śląskie Dodaj do przechowalni

W&K Industriemontage Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie 59-300 przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 177, jest międzynarodową firmą usługową, prężnie rozwijającą się w zakresie montażu przemysłowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Stawiamy na stały rozwój i poszerzamy swoje kompetencje oraz możliwości.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Ślusarz/Spawacz (montaż przemysłowy)

Miejsce pracy: Polska/Niemcy

Opis stanowiska:

- wykonywanie prac monterskich, mechanicznych, ślusarskich, spawalniczych zgodnie z dokumentacją techniczną,

- uruchamianie gotowych maszyn i urządzeń oraz przeprowadzanie testów,

- tworzenie dokumentacji i raportowanie prac.

Czego oczekujemy:

- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w wymienionym wyżej obszarze,

- doświadczenie zawodowe – minimum rok na stanowisku monter, mechanik, ślusarz, spawacz (obiekty przemysłowe),

- uprawnienia spawalnicze (111, MIG, MAG),

- samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków,

Dodatkowym atutem będzie:

- umiejętność obsługi suwnic i/lub wózków widłowych, podestów ruchomych,

- komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Co oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- stabilna praca w międzynarodowym środowisku,

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- bezpłatne zakwaterowanie,

- możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności – szkolenia zawodowe,

- benefity pozapłacowe (karta MultiSport, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie),

- możliwość zatrudnienia pracowników z Ukrainy (oferujemy pełną pomoc kadrową).

Aplikację można wysyłać na adres: e.wieczorek@wkgroup.org

Dane kontaktowe

Ewelina Wieczorek
e.wieczorek
602 pokaż numer