Operator zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego

10.06.2019 Rzezawa, małopolskie Dodaj do przechowalni

W związku z rozwojem poszukujemy aktualnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zakres obowiązków:

   • obsługa zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego,

   • komplementacja i przygotowanie materiałów,

   • przygotowanie i montaż odpowiedniej matrycy,

   • sprawdzanie poprawności ustawienia parametrów procesu zgodnie z dokumentacją i wymaganiami jakościowymi,

   • sprawdzanie poprawności połączonych / spawanych detali zgodnie z obowiązującymi wymaganiami jakościowymi,

   • wypełnianie dokumentów i kart właściwych dla stanowiska.

Wymagania:

doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej i obsłudze maszyn wyposażonych w pulpity sterownicze będzie dodatkowym atutem,

umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

praktyczna znajomość narzędzi pomiarowych,

umiejętność organizacji pracy,

Oferujemy:

Ofertę kierujemy również do osób, które nie posiadają doświadczenia w pracy na wskazanym stanowisku, jednak są zainteresowane możliwościami rozwoju;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca@arcom.net.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Arcom Sp. J. Artur Wilk, Robert Zięba Sp. z o.o. z siedzibą w Rzezawie, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez Arcom Sp. J. Artur Wilk, Robert Zięba Sp. z o.o. z siedzibą w Rzezawie, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)."

Dane kontaktowe

Dział Rekrutacji Arcom Sp. J.
praca
14 pokaż numer