Operator maszyn CNC

31.10.2018 okolice Nantes, Nantes Dodaj do przechowalni

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Operator maszyn CNC - Francja, okolice Nantes

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Opis stanowiska:

- Zadanie związane z obsługą tokarki z oprogramowaniem heidenhain, mazak

- wykonywanie elementów metalowych

- kontrola wykonanych elementów
- produkcja jednostkowa

Wymagania:

- co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku operatora maszyn CNC
- umiejętność ustawiania i obsługi tokarek cnc
- umiejętność samodzielnej pracy z rysunkiem technicznym i planami

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- zwrot kosztów dojazdu na teren Francji
- zagwarantowany bezpłatny dojazd do i z miejsca pracy do mieszkania
- koszt mieszkania pokrywany przez pracodawcę
- atrakcyjna stawka godzinowa

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@europajob.pl z dopiskiem “operator CNC – tokarz, Francja" w tytule wiadomości.

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)'.

Dane kontaktowe

monika.sznajder