Monter spawacz MIG MAG 135-136

25.06.2019 Szczecin, zachodniopomorskie Dodaj do przechowalni

Spawacz monter MIG MAG  135-136

Viktech obecnie poszukuje wykwalifikowanych spawaczy/ monterów. Zakres prac: spawanie konstrukcji stalowych, stal czarna lub nierdzewna w tym prace monterskie. Metody spawalnicze: mig-mag 135-136

Opis stanowiska:

Praca w godzinach wieczornych oraz zmiany nocne. Doświadczenia na stanowisku monter spawacz oraz doświadczenie związane z wentylacyjnymi systemami.

Spawanie takich elementów jak filtry, rury, wentylatory

Grubość spawania- 2-3 mm na czarnej płycie

Wymagania:

Jesteś wykwalifikowanym spawaczem/ monterem z min. 3 letnim doświadczeniem

Posiadasz aktualne certyfikaty spawalnicze

Komunikujesz się w języku angielskim

Pracujesz niezależnie i zawsze starasz się wykonywać obowiązki jak najlepiej

Pracujesz w dobrym tempie, ale pracujesz uważnie i masz wyczucie małych szczegółów

Jesteś zorientowany na klienta i jesteś godny zaufania

Oferujemy:

Pomoc konsultanta w sprawach dotyczących projektu

Najwyższej jakości narzędzia, maszyny i odzież roboczą

Duński kontrakt ze wszystkimi świadczeniami: emeryturą i dodatkami urlopowymi zgodnie z branżowymi umowami związkowymi

Poczucie identyfikacji z firmą, letnie imprezy dla pracowników, wieczory przy grillu, świąteczny lunch, bonusy itp.

pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu.

Miejscowość Hadsund (Dania)

Jeśli jesteś zainteresowany, to proszę o przesłanie CV na aders e-mail odz@viktech.pl

Dane kontaktowe

odz