Monter-Spawacz

12.04.2019 TARNOWO PODGÓRNE, WIELKOPOLSKIE Dodaj do przechowalni

Jesteśmy firmą inżynierską zajmującą się projektowaniem, produkcją i montażem systemów pompowych stosowanych do technologii wody i ścieków. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w branży, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

-    spawanie konstrukcji ze stali nierdzewnych.

Wymagania:

-    wykształcenie zasadnicze/średnie,

-    umiejętność czytania rysunku technicznego,

-    mile widziane uprawnienia spawalnicze (metody: 141 i 135),

-    możliwość przyuczenia do zawodu.

Oferujemy:

-   szkolenia wprowadzające oraz wsparcie koordynatora,

-   aktywną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na
     rynku,

-   możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,

-   praca na miejscu – hala produkcyjna.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na  adres e-mail: rekrutacje@instalcompact.pl

Prosimy o zamieszczanie poniższej zgody na formularzu CV:

'Udzielam zgody Instalcompact Sp. z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacji'

Dane kontaktowe

mnogaj