Monter Rurociagow Okretowych mit deutsch ab 3000 € netto

14.02.2020 Hamburg, NRW Dodaj do przechowalni

Monter Rurociagow Okretowych mit deutsch

Miejsce pracy: Gdańsk

Region: Pomorskie

Pracodawca:

Nasza firma niemiecka GmbH, Bezposrednio zatrudni u siebie, na umowie niemieckiej. Siedziba główna w w DE, Dokumenty przez Internet, Praca północne Niemcy
Stanowisko: Monter Rurociagow Okretowych mit deutsch ab3000€

Opis stanowiska:

Aktualne! Szukam zawodowca do montowania rur, stocznie, praca stała, znajomość rysunku izometrycznego konieczna! jezyk niemiecki komunikatywny minimum!
Wymagania:

Monter Rurociagow Okretowych mit deutsch, praca podstawie rysunku izometrycznego, dobra znajonosc rysunku. Samodzielne wyginanie odcinków rur, przygotowywanie złączy, montaż. Doswiadczenie w zawodzie w pracy jako monter rur i rurociagow. Umiejetnosc pracy w zespole. Wymagane doswiadczenie na danym stanowisku
Oferujemy:

Ze znajomościa jezyka niemieckiego od 16€ netto. Mieszkanie gratis, Opłacone przez naszą firmę. Również system rotacyjny, czas urlopowy elastyczny. Rowniez grupy osob. Rozmowa i ustalenia po przesłaniu cv i certyfikatow email: p.les@kronos-montage.de prosze dopisac w tytule wiadomosci: Monter Rurociagow Okretowych mit deutsch Dziekuje Praca polnocne Niemcy , Handy/Komorka + +49 179 - pokaż numer telefonu - 146 Handy/Komorka+48 698 - pokaż numer telefonu - email zapisz i wyslij dokumenty, p.les@kronos-montage.de
Kraj: Niemcy

Dane kontaktowe

p.les