Monter RUR - praca w Niemczech bez znajomosci jezyka

26.11.2018 Lipsk, Niemcy Dodaj do przechowalni

Poszukujemy Monterów rurociągów
Lokalizacja: okolice Lipska

Zakres obowiązków:
- Montowanie rur i rurociągów

Wymagania:
- Doświadczenie w montowaniu rur i rurociągów
- Umiejętność czytania rysunku izometrycznego
- Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana, ale będzie dodatkowym atutem
- Rzetelność i sumiennosc

Oferujemy:
- Niemiecką umowę o prace na pełny etat
- Wynagrodzenie na godzinę 11,00 – 13,00 € netto w zależności od posiadanych kwalifikacji
- Możliwość nadgodzin
- Organizacja zakwaterowania
- Opiekę osoby mówiącej w języku polskim
- Długoterminową współpracę

Chętnych prosimy o wysłanie CV wraz z posiadanymi certyfikatami na adres: job@wbd-gruppe.pl można zgłaszać się grupowo, zespoły monter + spawacz mile widziane
Kontakt telefoniczny: +49 349 04 30 51 25

Dane kontaktowe

job
+49 pokaż numer