MONTER

24.06.2019 Gdynia, pomorskie Dodaj do przechowalni

Firma B.W.-STAL poszukuje monterów:

WYMAGANIA:
- znajomość rysunku technicznego w stopniu potrzebnym do wykonania pracy (zerowa wadliwość),
- umiejętność montowania konstrukcji stalowych,
- mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego,

OBOWIĄZKI:
- montowanie i prefabrykacja elementów konstrukcji stalowych, obiektów morskich i wodnych na podstawie rysunku technicznego,
- przygotowanie elementów do spawania (szlifowanie, fazowanie)

Szukamy także osób, które pracują na stałe za granicą i w okresie zjazdu do Polski są zainteresowane zleceniem tymczasowym.

W przypadku braku aktualnego CV, prosimy o wiadomość z numerem telefonu i opisem doświadczenia zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji na adres:  biuro.bwstal@gmail.com

Informacje o firmie

Firma B.W. Stal prowadzi działalność w branży: Budowa, wyposażenie i remont statków, Produkcja statków i konstrukcji pływających od 2001 roku.

Dane kontaktowe

biuro.bwstal