MALARZ-ŚRUCIARZ

09.05.2019 Gdańsk, pomorskie Dodaj do przechowalni

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Przygotowanie powierzchni i nanoszenie powłok malarskich.

Oczyszczanie powierzchni.

WYMAGANIA:

Znajomość podstawowych zasad norm i standardów z przygotowania powierzchni.

Podstawowa znajomość z zasad nakładania powłok ochronnych.

Dobra organizacja pracy, rzetelność, terminowość, dyspozycyjność.

OFERUJEMY:

Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce.

Pracę w ciekawym i dynamicznym zespole.

Możliwość rozwoju zawodowego i zbierania doświadczeń.

Bogaty pakiet socjalny (między innymi dofinansowanie do przedszkoli / żłobków oraz "wczasy pod gruszą").

Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę oraz nowy system wynagrodzeń.

DODATKOWE INFORMACJE:
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt pod numerem telefonu
58 769 16 40 lub 508 - 008 – 039 bądź przesłanie CV podając w tytule nazwę stanowiska: "MALARZ-ŚRUCIARZ", na adres e-mail: rekrutacja@gdanskshipyard.pl .

Dane kontaktowe

rekrutacja
(58 pokaż numer