KONSTRUKTOR

24.10.2018 Żywiec, Śląskie Dodaj do przechowalni

Firma VGHP sp. z o.o. sp. K, dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, specjalizujące się
w tworzeniu prototypowych i specjalistycznych urządzeń, modernizacjach oraz serwisie. Poszukuje osoby na stanowisko: KONSTRUKTOR

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- modelowanie i projektowanie nowych maszyn,
- projektowanie zmian konstrukcyjnych wyrobów istniejących zgodnie z zamówieniem klientów,
- przygotowywanie rysunków technicznych,
- tworzenie kosztorysów wytworzenia produktów,
- bezpośredni nadzór podczas realizacji projektów,
- dokonywanie niezbędnych uzgodnień w celu optymalizacji dostarczanych rozwiązań,
- poszukiwanie rozwiązań konstrukcyjnych pozwalających na obniżenie kosztów produkcji oraz podwyższenie jakości,
- sporządzanie dokumentacji prowadzonych projektów zgodnie ze specyfikacją techniczną,

WYMAGANIA:
- wykształcenie wyższe techniczne - preferowane  kierunki mechanika i budowanie maszyn,
- pięcioletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku konstruktor,
- umiejętność projektowania konstrukcyjnego,
- wiedza z zakresu konstruowania produktów z arkuszy metali oraz technologii spawania
 i zgrzewania. Znajomość branży mechanicznej obróbki metali,
- biegłe posługiwanie się oprogramowaniem do projektowania 3D (Autodesk Inventor),
- znajomość języka angielskiego,
- dokładność, zaangażowanie, dyspozycyjność,
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

OFERUJEMY:
- zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
- profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności,
- korzyści pozapłacowe,

WYNAGRODZENIE: 2500-5500 zł netto/mc

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: e-mail: info@vghp.com.pl
W tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska. W aplikacji należy umieścić klauzulę
o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez VGHP sp. z o.o. sp. k umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji".

Dane kontaktowe

Dorota Mąka
dorota.maka
502 pokaż numer