Inzynier Budowy Maszyn / Kierownik Projektu

11.07.2019 Rostock, łódzkie Dodaj do przechowalni

Praca jako Inzynier Budowy Maszyn/ Kierownik Projektu w dziale energetyki. Centra grzewcze i parowe, Regeneracyjne elektrownie (CHP, ORC, biogaz, olej palmowy itp.), Termiczne systemy olejowe, Biogazownie, Systemy ogrzewania, Wentylacji, Klimatyzacji, Sanitarne.

Lokalizacja: Schwerin

 Wymagania:

-Ukonczone Studium w zawodzie Budowa Maszyn

-Doswiadczenie w budowie, systemach rurociągów

-Znajomosc programow takich jak : 3D-CAD, Inventor 2012, Turbo Tube 2012

-Podstawowe znajomosci techniki spawania

-Jezyk niemiecki w mowie i pismie jest wymagany

Zadania:

- Koordynacja, a także techniczne wyjaśnienia z klientami i dostawcami, tworzenie list części, wykonywanie obliczeń       technicznych, konstrukcji, maszyn i urządzeń technologicznych oraz bardziej złożonych elementow spawania

-Programowanie i uruchamianie sterowników SPS

-Opracowanie koncepcji TGA w obszarze ogrzewania, wentylacji, hydrauliki  i wstępnego planowania

-Obliczanie i projektowanie złożonej konstrukcji spawania w budowie rurociągów

Oferujemy:

- Stałą i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- Niemiecka umowę o prace wraz ze wszystkimi swiadczeniami plus oplacamy noclegi

- Możliwość rozwoju zawodowego, współpracę z doświadczoną kadrą,

- Opiekę osoby mówiącej w języku polskim

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z posiadanymi uprawnieniami na adres: rostock@wbd-gruppe.de

Kontakt pod numerem telefonu: 0049 381/ 45 82 88 62

Dane kontaktowe

Beata Senkala
rostock
381 pokaż numer