HANDLOWIEC NIEMCY mit Deutsch Reprezentant Handlowy z językiem niemieckim bardzo dobrym, branża przemysłowa, metalurgia

12.05.2020 Lewerkusen, NRW Dodaj do przechowalni

Pracodawca:

Kronos GmbH Oberhausen, prosze nie mylic z 30 innymi kronosami, dzieki. Nasza firma niemiecka GmbH, Bezposrednio zatrudni u siebie, na umowie niemieckiej. Dokumenty przez Internet, Praca północne Niemcy

Stanowisko: HANDLOWIEC NIEMCY, mit Deutsch

Opis stanowiska:

Nasza firma niemiecka Kronos GmbH. Siedziba główna w Oberhausen, Deutschland. Handlowiec Niemcy, Reprezentant Handlowy z językiem niemieckim bardzo dobrym, branża przemysłowa, metalurgia Obowiązki Pozyskiwanie i nadzorowanie inwestycji na terenie Niemiec. Nawiązywanie współpracy z nowymi kontrahentami oraz utrzymywanie trwałych relacji z obecnymi Klientami (firmami wykonawczymi, inwestorami, itp); Realizacja planów sprzedaży; Doradztwo techniczne; Nadzorowanie należności klientów.

Wymagania:

Wymagania Minimum 5 - letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą B2B w firmie o zbliżonym profilu działalności; Sieć kontaktów z firmami wykonawczymi, GW, developerami, Inwestorami; Znajomość branży przemysłowej (Rafinerie, zakłady chemiczne i elektrownie); Doświadczenie w negocjacjach i znajomość technik sprzedaży; Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i odpowiedzialność; Prawo jazdy kat. B; Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wykształcenie techniczne). język niemiecki bardzo dobry konieczny!

Oferujemy:

Oferujemy Zatrudnienie w formie dogodnej dla kandydata; Atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od wyników sprzedażowych (podstawa + prowizja); Elastyczne godziny pracy; Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon); Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym koncernie; możliwość pracy zdalnej Handy/Komorka + +49 179 42 19 146 Handy/Komorka+48 698 196 742 email zapisz p.les@kronos-montage.de

Dane kontaktowe

Piotr Creo
p.les