Brygadzista - Monter / Spawacz prowadzący

17.12.2018 Kraków, małopolskie Dodaj do przechowalni

Brygadzista – Monter / Spawacz Prowadzący

Opis stanowiska:

- organizacja pracy

- przekazywanie zadań od niemieckich przełożonych

- prowadzenie ewidencji czasu pracy

- praca z rysunkiem technicznym i izometrycznym

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego

- dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji zadań, kierowanie zespołem ludzi

- umiejętność czytania rysunków technicznych i izometrycznych

- podstawowe prace spawalnicze

- udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- umowę o pracę

- transport na kontrakt, zakwaterowanie, odzież roboczą

- warunki finansowe adekwatne do posiadanych umiejętności zawodowych

- ciekawą pracę i uczestnictwo w innowacyjnych projektach

- możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego

- pracę z doświadczonym zespołem pracowniczym w dużym przekroju wiekowym

W treści CV proszę o dopisanie:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Dodatkowa klauzula CV

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Dane kontaktowe

Radosław Rose
kadry
726 pokaż numer