Dodaj do przechowalni

Zakład Obróbki Metali 'STALMET'

Rudzka 17

47-420 Turze

tel: 32 418-95-45

Zakład Obróbki Metali 'STALMET'

STALMET specjalizuje się obróbce mechanicznej metali. W swojej ofercie posiadamy następujący zakres usług:

Budowa i remonty maszyn

Zajmujemy się budową automatów spawalniczych 2-, 4- oraz 6-głowicowych, zgodnie z indywidualnym zamówieniem Klienta. Możemy także zbudować dla Państwa giętarkę do rur o dowolnej wielkości średnicy. Wykonujemy kompleksowe naprawy maszyn takich jak:

Produkcja siłowników hydraulicznych

Specjalizujemy się w produkcji siłowników różnych typów o parametrach:

W naszej ofercie posiadamy następujące rodzaje siłowników:

Wykonujemy także kompleksową usługę regeneracji siłowników różnych typów. Świadczymy usługi spawalnicze związane z produkcją i regeneracją elementów siłowników hydraulicznych. Dysponujemy bogatym wyposażeniem w części zamienne do siłowników, dzięki czemu możemy zapewnić szybką naprawę.

 

Stalmet – szybie i profesjonalne wsparcie

Działamy na rynku od 2006 r., stale rozwijając nasz park maszynowy i zakres oferowanych usług. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam produkować zarówno proste, jak i bardziej zaawansowane siłowniki hydrauliczne. Dbamy także o stałe podwyższanie kwalifikacji naszej kadry, aby wdrażać coraz to bardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne. Jesteśmy w pełni elastyczni na indywidualne potrzeby Klientów. Dbamy o dobre relacje z Klientami oraz ich zadowolenie z dostarczonej przez nas usługi.