Dodaj do przechowalni

WEMO-GROUP

Rejtana 25/35

42--200 Częstochowa

tel: 44 789 04 94

WEMO-GROUP

Systemy hydrauliki siłowej

WEMO-GROUP specjalizuje się w branży hydrauliki siłowej, oferując swoim Klientom wysokiej jakości produkty narzędzi hydraulicznych. Firma zapewnia także regenerację i naprawę siłowników hydraulicznych oraz pneumatycznych.

Świadczymy również usługi  związane ze spawaniem: dennic do cylindrów,  uszu do cylindrów i tłoczysk ,oraz napawanie elementów do siłowników hydraulicznych itp.

 

 

 

Regeneracja oraz naprawa siłowników

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, oferujemy usługę regeneracji i naprawy siłowników hydraulicznych i pneumatycznych. Zajmujemy się wymianą tłoczysk, rur cylindra oraz uszczelnień. Wykonujemy nowe części składowe siłownika oraz próby ciśnieniowe. Specjalizujemy się także w wykonywaniu nowych siłowników zgodnie z indywidualnym projektem Klienta.

Wszelkie usługi regeneracyjne wykonywane są przez odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów.  . Wieloletnie doświadczenie w hydraulice siłowej pozwala nam na realizację najbardziej nietypowych zleceń Klientów. Firma WEMO-GROUP od lat inwestuje w swoją kadrę pracowników, dzięki czemu może oferować usługi zgodnie z najwyższym standardem obowiązującym w branży hydrauliki siłowej. Zapewniamy kompleksową naprawę. Oferujemy własny transport i samodzielnie odbieramy od Klientów elementy wymagające regeneracji.

 

 

Narzędzia hydrauliczne

Polecamy szeroki wybór narzędzi hydraulicznych takich jak lewarki, cylindry, ściągacze, pracy, przecinaki, rozpieraki, pompy hydrauliczne, zakuwarki oraz platformy hydrauliczne.

Oferowane przez nas narzędzia hydrauliczne odznaczają się zarówno atrakcyjną ceną, jak i bardzo dobrą jakością. W zależności od potrzeb Klientów, dostarczamy także narzędzia hydrauliczne zgodnie z indywidualnymi wymaganiami.

 

 

Hydraulika mobilna i przemysłowa

Jesteśmy niezawodnym partnerem w biznesie zakładów specjalizujących się w przemyśle hutniczym, samochodowych, maszynowym, a także zakładów energetycznych i górniczych. Współpracujemy z licznymi zakładami działającymi w branży spawalniczej. Zaopatrujemy firmy z całej Polski w sprzęt związany z hydrauliką przemysłową oraz mobilną. W naszej ofercie mamy m.in. następujące narzędzia i urządzenia: