Dodaj do przechowalni

WELDERSTAL sp. z o.o.

Wiejska 66A

43-227 Grzawa

tel: 721340024

WELDERSTAL sp. z o.o.

Świadczymy kompleksowe usługi spawalnicze i ślusarskie na indywidualne zamówienia Klientów. Specjalizujemy się w spawaniu stali nierdzewnej i czarnej oraz aluminium.

 

Profesjonalizm, precyzja, przyjazność.

Profesjonalnie podchodzimy do każdego zlecenia, niezależnie od stopnia jego skomplikowania. Dbamy o wysoką precyzję naszych realizacji, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym Klientom wysoką estetykę wykonania. Nasi Klienci są naszymi partnerami w biznesie, dlatego staramy się zachować jak najlepsze relacje i profesjonalną obsługę. Od wielu lat systematycznie rozwijamy naszą działalność i z dużym optymizmem patrzymy w przyszłość.

 

Usługi ślusarskie oraz usługi spawania

Specjalizujemy się w spawaniu metodami MIG, MAG, TIG, MMA.

 

Z dużą starannością realizujemy każdy etap naszej pracy. Dbamy o należyte przygotowanie materiału do spawania. Z dużą precyzją odmierzamy i docinamy elementy, dzięki czemu uzyskany efekt końcowy spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

 

Wykonujemy:

 

Najwyższa jakość

Największą wartością firmy są doświadczeni i zaangażowani pracownicy, którzy z dużą odpowiedzialnością podejmują się realizacji każdego zlecenia.

 

Nasi spawacze posiadają uznane w skali krajowej oraz międzynarodowej uprawnienia oraz certyfikaty wydane przez TUV oraz Instytut Spawalnictwa w Gliwicach.  Dużą wagę przywiązujemy do zapewnienia bezpiecznych warunków pracy oraz przestrzegania norm i wymagań wskazanych przez Klienta.

 

Oferujemy kompleksową obsługę klienta na każdym etapie współpracy, począwszy od przygotowania oferty, wykonania projektu, udzielenia fachowych porad, solidną i terminową realizację, aż po odbiór realizacji i zapewnienie odpowiedniej gwarancji.