Dodaj do przechowalni

VNPOL SP. Z O.O.

Niecała 1

62-800 Kalisz

tel: 533025030

Godziny otwarcia do ustalenia.

VNPOL SP. Z O.O.

VnPol  sp. z o.o.

Ul. Niecała 1, 62-800 Kalisz, Polska

NIP: 6182183250,   KRAZ: 23091

Tel: +48 533025030

e-mail: biurovnpol@gmail.com

Nasza firma zajmuję się rekrutacją  wykwalifikowanych pracowników z Wietnamu, którzy posiadają wszelkie kwalifikację poparte doświadczeniem i praktyką nabytą  także  w Polsce, nasi pracownicy czekają  na zatrudnienie, a można ich doświadczenie sprawdzić  w umówiony dzień robiąc testy czy  kwalifikują  się na dany typ stanowiska.

Oferujemy państwu wynajęcie pracownika do  obsady  stanowisk  w Waszej firmie.              Doceniamy państwa biznes i czas, dla tego składamy państwu ofertę leasingu dzięki  któremu  można zredukować koszta firmowe   i przenieść odpowiedzialność kadrową na naszą spółkę, a swój czas poświęcić na rozwój firmy, lub spędzić go z bliskimi.

Jeżeli szukają państwo pracowników, to my pomożemy przygotować  i wdrążyć ich w produkcję w Waszej firmie, tak aby produkcja przepływała płynnie zgodnie z przepisami i normami przedsiębiorstwa przestrzegając BHP

Naszych pracowników szkolimy z BHP i  kierujemy na badania lekarskie.  Rekrutujemy do pracy tylko sprawdzonych pracowników którzy chcą  pracować na umowę o pracę i są chętni na nadgodziny. Naszej firmie zaufało już dużo przedsiębiorstw. Nasi rekrutanci  pracują w dużych korporacjach, na stoczniach oraz na produkcji i,  akordowo,  na stanowiskach: kierowniczych, koordynatorzy, projektanci, informatycy,  monterzy, spawacze, ślusarze, budowlańcy, kucharze, szwaczki.

 Dla nas Twój biznes jest wielki  a on składa się z ludzi, dlatego mamy dla Ciebie dobrych pracowników.

 Wietnamczycy różnią się tym iż chcą pracować dłuższy czas w jednej firmie, ponieważ przygotowanie ich dokumentów  by pracować legalnie w naszym kraju trwa od 2 miesięcy nawet do pół roku, i nie mogą oni opuszczać naszego kraju  co łączy ich na dłuższy czas pracując w jednym miejscu nawet 3 lata i dłużej w zależności od zezwolenia.

Zapraszamy do kontaktu, przedstawimy ofertę, a może wniesiemy coś jeszcze lepszego w naszą współpracę

Pozdrawiamy:

 Anh To Thi Ngoc                                                                                                                                             Tomasz Olejniczak