Dodaj do przechowalni

RYWAL-RHC Sp. z o. o.

Polna 140 B

87-100 Toruń

tel: 56 66 93 800

Godziny otwarcia

PN-PT 08:00 - 16:00
SB 08:00 - 16:00
ND 08:00 - 16:00

zamknięte

RYWAL-RHC Sp. z o. o.

RYWAL-RHC Sp. z o.o. to lider w polskiej branży spawalniczej. Firma specjalizuje się w dostarczaniu materiałów i urządzeń spawalniczych oraz materiałów i akcesoriów szlifierskich. RYWAL-RHC Sp. z o.o. należy do największej europejskiej grupy salonów spawalniczych RYWAL-RHC.

 

RYWAL-RHC specjalizuje się w dostarczaniu najbardziej zaawansowanych rozwiązań wykorzystywanych w procesach łączenia i cięcia materiałów przy pomocy ciepła. Firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie dostarczania materiałów i urządzeń spawalniczych, szlifierskich, filtrowentylacji, osprzętu BHP, jak również systemów zrobotyzowanych i chemii technicznej. W ofercie RYWAL-RHC znajdują się m.in. elektrody i druty spawalnicze, spawarki, roboty i szlifierki.

 

RYWAL-RHC dostarcza produkty opatrzone znakami handlowymi: MOST, GOLD, ITM oraz ITS. Ponadto firma świadczy także usługi serwisowe, gwarancyjne i pogwarancyjne renomowanych producentów branży spawalniczej, szlifierskiej oraz tnącej. Aby zapewnić swoim Klientom łatwy dostęp do najwyższej klasy urządzeń spawalniczych, szlifierskich oraz przecinarek plazmowych, RYWAL-RHC oferuje usługi dzierżawy sprzętu.

 

Najwyższa jakość świadczonych usług, niezwykle szeroki asortyment (6 tys. pozycji w stałym asortymencie), dbałość o środowisko naturalne oraz fachowe doradztwo to najbardziej rozpoznawalne atuty firmy. Liczne nagrody oraz osiągnięcia w dziedzinie dystrybucji materiałów i urządzeń spawalniczych, jak i nagrody w kategoriach biznesowych potwierdzają pozycję lidera firmy RYWAL-RHC na rynku spawalniczym oraz jej ogromny potencjał biznesowy.

 

Obecnie w skład RYWAL-RHC wchodzi sieć 21 Salonów Spawalniczych w całym kraju.