Dodaj do przechowalni

RMA Sp. z o.o.

Chwaszczyńska 133A

81-571 Gdynia

tel: 583506550

Godziny otwarcia

PN-PT 08:00 - 16:00
SB 08:00 - 16:00
ND 08:00 - 16:00

zamknięte

RMA Sp. z o.o.

Misją Firmy RMA sp. z o.o. jest innowacyjny i dynamiczny rozwój w obszarze automatyzacji spawania oraz procesów laserowej obróbki materiału. Rezultatem działań rozwojowych powinien być trwały, zrównoważony wzrost wartości dla Klientów przy jednoczesnym ciągłym budowaniu potencjału merytorycznego pracowników.

 

Firma RMA sp. z o.o. dąży do tego, aby zdobyć dominującą pozycję na polskim rynku w obszarze nowoczesnych technik spawalniczych oraz procesów laserowych.  W ramach wizji Firma chce stale zwiększać swoją rozpoznawalność i udział na rynkach zagranicznych poprzez oferowanie wysokiej jakości rozwiązań, spełniających oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

 

Głównym atutem RMA jest kapitał ludzki, który bazuje  na zespole doświadczonych inżynierów i specjalistów. Jesteśmy w stanie podjąć się realizacji naprawdę wymagających projektów. Wspiera nas w tym laboratorium testowe RMA, w którym pomagamy naszym Klientom dobrać optymalną technologię i zweryfikować wstępne założenia projektowe.