www.pwperfekt.pl

Dodaj do przechowalni

P.W. PERFEKT

PCK 10

41-813 Zabrze

tel: +48665796555

Godziny otwarcia

PN-PT 08:00 - 16:00
SB nieczynne
ND nieczynne

zamknięte

P.W. PERFEKT

P.W. Perfekt to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie na rynku usług spawalniczych. Działamy w branży spawalniczej już od ponad 8 lat, dostarczając naszym Klientom najwyższej jakości usługi.

 

Spawalnictwo

Specjalizujemy się w spawaniu konstrukcji stalowych dla następujących branż:

  1. Usługi spawalnicze dla przemysłu górniczego
  2. Usługi spawalnicze dla przemysłu energetycznego

Wykonujemy spawanie w grupach materiałowych 1, 2, 3, 5, 8  wg CR ISO 15608. Zapewniamy wysoko wykwalifikowanych spawaczy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w następujących metodach:

Dbamy o to, aby nasi spawacze posiadali aktualne uprawnienia zgodne z normą PN-EN 287-1.

 

Usługi monterskie

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem niezbędnym do wykonania prac monterskich. Nasze brygady monterskie zrealizowały już dziesiątki prac konstrukcyjnych na obszarze woj. śląskiego. Realizujemy zarówno zlecenia wykonania całych konstrukcji, jak i poszczególnych elementów konstrukcyjnych. Każde zlecenie realizujemy zgodnie z wytycznymi dostarczonymi przez inwestora.

 

Usługi ślusarskie

Możemy wykonać dla Państwa obróbkę metali oraz cięcie blach. Wszystkie działania dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów. Świadczymy usługi terminowo i precyzyjnie, zgodnie z obowiązującymi standardami w branży. Realizujemy zarówno usługi dla firm, jak i zlecenia dla osób prywatnych.

 

Zapraszamy do współpracy!