Dodaj do przechowalni

P.P.H.U. Rem-Spaw Marian Dziurgot

Bytomska 51

41-704 Ruda Śląska

tel: (32) 2481-913

Godziny otwarcia

PN-PT 08:00 - 16:00
SB nieczynne
ND nieczynne

zamknięte

P.P.H.U. Rem-Spaw Marian Dziurgot

Rem-Spaw specjalizuje się w prowadzeniu serwisu urządzeń spawalniczych, uchwytów spawalniczych, przecinarek plazmowych oraz osprzętu gazowego.

 

Serwis i naprawa

Firma Rem-Spaw działa na rynku od 1994 r. Od tego czasu zrealizowaliśmy setki napraw zarówno pojedynczych urządzeń spawalniczych, jak i kompleksowo całej infrastruktury spawalniczej dużych zakładów przemysłowych. 

 

Jesteśmy autoryzowanym serwisem urządzeń spawalniczych firm ESAB i AirLiquide. Wykonujemy naprawy pogwarancyjne wszystkich marek.

 

Wykonujemy serwis i naprawę małych urządzeń kompaktowych marek ESAB,  Kemppi, Lincoln i innych. Jednocześnie realizujemy także zlecenia serwisowania dużych spawarek przemysłowych, urządzeń do cięcia plazmowego, uchwytów spawalniczych oraz osprzętu gazowego - palników i reduktorów .

 

Wynajem urządzeń spawalniczych

Zapraszamy do korzystania z usługi wypożyczenia sprzętu spawalniczego. Oferujemy możliwość wynajęcia następujących urządzeń:

Gwarantujemy atrakcyjne warunki wynajmu oraz dobre ceny.

 

Sprzedaż części spawalniczych

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych Klientów, oferujemy sprzedaż sprzętu spawalniczego oraz materiałów eksploatacyjnych takich jak:

Dbamy o wysokie kwalifikacje naszych pracowników i uczestniczymy w licznych szkoleniach organizowanych przez producentów urządzeń spawalniczych. Dzięki stałemu podwyższaniu kwalifikacji naszych pracowników, jesteśmy w stanie naprawiać i serwisować nawet najnowsze urządzenia spawalnicze.
 

BADANIA OKRESOWE, WALIDACJE MIERNIKÓW SPAWALNICZYCH, PRZEGLĄDY PRZECIWPORAŻENIOWE

W związku z wprowadzaniem przez naszych klientów norm ISO zaczęliśmy realizować przeglądy bezpieczeństwa oraz walidacje urządzeń spawalniczych zgodnie z przyjętymi normami. Wszystkie badania przeprowadzane są w zakładach pracy, szybko i kompleksowo.

 

Nieniszczące badania powierzchniowe VT, MT, PT

Kolejną usługą którą oferujemy są badania nieniszczące VT, MT, PT wraz z możliwością poprawek - wszystko fachowo i kompleksowo!