Dodaj do przechowalni

MOSTOSTAL ZABRZE S.A.

Wolności 191

41-800 Zabrze

tel: 32 37 34 230

MOSTOSTAL ZABRZE S.A.

Mostostal Zabrze S.A. to spółka notowana na warszawskiej GPW, która specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie obiektów przemysłowych.

 

Grupa  Mostostal Zabrze skupia 5 podmiotów zależnych (w tym także MOSTOSTAL ZABRZE S.A. jako spółkę dominującą) i oferuje kompleksowy zakres prac wykonawczych zaczynając od projektowania i usług inżynieryjnych, poprzez prace ogólnobudowlane, aż do prac ziemnych i montażu stalowych konstrukcji.

 

Oferta Firmy obejmuje szerokie spektrum działań, dedykowanych szczególnie dla sektorów, energetyki ochrony środowiska, budownictwa ogólnego i przemysłowego oraz projektowania.

 

Niezwykle ważną rolę w kształceniu fachowców spawania odgrywa Ośrodek Kontroli i Spawalnictwa. Jest on wyposażony w 43 stanowiska spawalnicze, na których prowadzone są zaawansowane szkolenia przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Ośrodek Spawalnictwa oferuje szereg usług, takich jak: weryfikacja uprawnień spawaczy, opracowanie technologii spawania, weryfikacja umiejętności spawaczy, badania kwalifikacyjne materiałów do spawania oraz szerokie spektrum usług spawalniczych. W ofercie kursów znajdują się m.in. szkolenia z następujących metod spawania: OFC, MMA, FCAW-S, SAW, MIG, MAG, FCAW, TIG, OFW.

 

W Ośrodku Spawalnictwa można przeprowadzić naprawy urządzeń technicznych, takich jak suwnice, żurawie samojezdne i stacjonarne, podesty ruchome, kotły wodne i parowe. Ośrodek Spawalnictwa stale współpracuje z laboratorium badań nieniszczących oraz niszczących, co umożliwia szybką weryfikację jakości próbek spawalniczych. Ośrodek dysponuje szeroką gamą materiałów do spawania.

 

MOSTOSTAL ZABRZE to marka uznana nie tylko na rynku krajowym, ale także w wielu krajach europejskich oraz innych częściach świata. Potwierdzeniem najwyższej jakości oferowanych usług jest wdrożona polityka Zintegrowanego Systemu Zarządzania (ISO 9001, EN ISO 14001, PN-N 18001, standard SCC**2011).