Dodaj do przechowalni

Centrum BHP WPP

Fabryczna 10/C3

53-609 Wrocław

tel: 713565655

Godziny otwarcia

PN-PT 08:00 - 16:00
SB 08:00 - 16:00
ND nieczynne

zamknięte

Centrum BHP WPP

Oferujemy profesjonalne doradztwo BHP połączone z nowoczesną ekspozycją naszych produktów z branży bezpieczeństwa i higieny pracy. Umożliwiamy dostęp do innowacyjnych i najnowszych rozwiązań z zakresu środków ochrony indywidualnej: odzieży roboczej i ochronnej, obuwia i rękawic, środków ochrony głowy, wzroku, słuchu, a także specjalistycznego sprzętu, narzędzi i środków czystości. Na uwagę zasługują także nasze kolekcje odzieży 'inteligentnej' produkowanej ze specjalnych kompozytów materiałowych i włókien, która aktywnie reaguje na bodźce pochodzące z otoczenia.
Polecamy również wydajne, innowacyjne, elastyczne i dostosowane do potrzeb naszych Klientów maszyny dystrybucyjne szerokiej gamy artykułów BHP. Dzięki nim, z pełną rejestracją pobrań i zwrotów oraz analityką kosztową, będziesz mógł zarządzać wyposażeniem BHP w firmie, wydawać przedmioty jednostkowo oraz zapewnisz optymalny stan zapasów przy stanowiskach pracy. Naszym celem jest zapewnienie Twoim pracownikom maksimum bezpieczeństwa przy pracy oraz pełną kontrolę wydatków. 
Współpracujemy z największymi producentami artykułów BHP w Polsce, Europie i na świecie. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu produkty wysokiej jakości, transfer wiedzy i innowacji w dziedzinie BHP, konkurencyjne ceny oraz stały dostęp do naszych zapasów magazynowych.

Więcej na naszej stronie internetowej: https://bhp.dozamel.pl