Dodaj do przechowalni

CAT Spółka z o.o.

Truchana 32

41-500 Chorzów

tel: 323453911

Godziny otwarcia

PN-PT 09:00 - 16:00
SB 08:00 - 16:00
ND nieczynne

otwarte

CAT Spółka z o.o.

CAT Sp z o.o.

Blachy S690QL
- blachy S690QL, blachy konstrukcyjne, balchy droboziarniste, blachy wysokowytrzymałe Blachy Cor-ten
- blachy Cor-ten, blachy odporne na korozję, Corten A, Coren B Blachy kotłowe
- blachy kotłowe, blachy 16Mo3 Blachy do ulepszania cieplnego
- blachy do ulepszania cieplnego, blachy borowe, Boron 27, 42CrMo4 Elementy wypalane laserowo
- wypałki, elementy wypalane laserowo, elementy wypalane plazmowo, elementy wypalane autogenicznie Blachy trudnoscieralne
- blachy trudnoscieralne HARDOX, RAEX, BRINAR, FORA Pozostałe wyroby

Blachy kotłowe
- blachy kotłowe, blachy 16Mo3

prevnext

1234567

CAT Spółka z o.o.


CAT Spółka z o.o. jest polskim przedstawicielem europejskich dystrybutorów stali, działających w branży hutniczej od 40 lat. Dzięki połączeniu doświadczenia na polskim rynku z wiedzą inżynierów zachodnich stał mocnym partnerem w branży.

CAT Spółka z o.o. jako partner hut europejskich oferuje wysokojakościowe wyroby hutnicze i jako bezpośredni importer produktów ze stali utrzymuje dobry poziom cenowy. Wszystkie sprzedawane wyroby stalowe są oryginalne, zgodne z certyfikatami technologicznymi wraz ze stosownymi atestami. Zapewniamy ciągłość dostaw dużym firmą produkcyjnym i dzięki temu nasze rozwiązania logistyczne pozwalają na oferowanie materiałów mniejszym podmiotom, które nie potrzebują do produkcji wyrobów w ilości hutniczej. Firma zaopatruje bezpośrednio ze swoich magazynów w Polsce producentów i dystrybutorów w całej Europie, zapewniając szeroką gamę i pełną dostępność produktów.

CAT Spółka z o.o. połączyła personel krajowy z niemiecką kadrą inżynierską posiadającą międzynarodowe technologiczne doświadczenie dzięki temu prowadzi doradztwo konstrukcyjno – technologiczne w języku polskim i niemieckim. Dzięki połączeniu młodego energicznego personelu ze starszym doświadczonym pokoleniem staliśmy się europejskim, dynamicznym i rozwojowym zespołem.

Oferta firmy pozwala na zaopatrywanie w stal konstrukcyjna, zimno i gorąco walcowana, stopową, wysokojakościową, trudnościeralną, nierdzewną, trudnordzewiejącą, wysokowytrzymałościową oraz inne gatunki stali. Osobną pozycją w ofercie są tzw. wypałki. Jako jedyna firma w Polsce jesteśmy przedstawicielem niemieckiego producenta i oferujemy elementy wypalane laserowo, plazmowo oraz autogenicznie ze stali trudnościeralnej i drobnoziarnistej. Technologia ta pozwala na produkcję pojedynczych precyzyjnych nie tylko seryjnych elementów nawet o bardzo skomplikowanych kształtach. Producent tych elementów posiada zaawansowany park technologiczny oraz 30 letnie doświadczenie w produkcji dzięki czemu stał się czołowym dostawcą do renomowanych firm.