Dodaj do przechowalni

AMARGO Sp. z o.o. sp. k

Jaśminowa 16

05-850 Ożarów Mazowiecki

tel: 227588827

Godziny otwarcia

PN-PT 08:00 - 16:00
SB nieczynne
ND nieczynne

zamknięte

AMARGO Sp. z o.o. sp. k

Firma AMARGO® od ponad 12 lat zajmujemy się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych - zbiorników chemoodpornych na substancje niebezpieczne, zbiorników przeciwpożarowych dostosowanych do pomieszczeń, kanałów wentylacyjnych niestandardowych rozmiarów i wszystkich innych produktów, jakich Państwo potrzebują.

 

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie - każdy produkt 'szyjemy na miarę' pod konkretne zamówienie Klienta, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować możliwie najlepsze rozwiązanie.

 

Dysponujemy własnym nowoczesnym, świetnie wyposażonym parkiem maszynowym. Nasi pracownicy to mistrzowie w swoim fachu, co potwierdzają stosowne uprawnienia i certyfikaty. W razie potrzeby współpracujemy z zewnętrznymi ekspertami, wciąż rozwijamy nowe materiały oraz technologie produkcji. Jesteśmy autorami pomysłów  dzięki którym nasi klienci zawsze o krok wyprzedzają swoją konkurencję.

Amargo® jest wszechobecne - nasze produkty znalazły zastosowanie w niemal wszystkich gałęziach przemysłu.

Produkujemy już dla takich branż jak: inżynieryjna, chemiczna, papiernicza, transportowa, spożywcza, rekreacyjna i wiele innych. Oferujemy możliwość produkcji zarówno dużych jak i małych partii zamówień, zapewniając przy tym najwyższą jakość, dowolne wymiary, specjalne formuły dodatków, wypełniaczy i stabilizatorów oraz nietypową kolorystykę.

Oferujemy produkty i usługi, które zostały już wielokrotnie docenione przez Klientów w Polsce i za granicą. Wysoka jakość naszych produktów to wynik doświadczeń i umiejętności gromadzonych przez lata.

Jesteśmy przyjaźni środowisku

Naszym celem jest wytwarzanie produktów przyjaznych środowisku. Dlatego w produkcji wykorzystujemy tworzywa termoplastyczne spełniające wymogi ekologiczne, które w przyszłości mogą być poddane procesowi recyclingu.

Aby zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi naszych produktów zapraszamy do kontaktu.