ExpoWELDING

Nowoczesne technologie w najbardziej uprzemysłowionym regionie Polski.

W dniach 16-18 października 2018 roku, na terenie Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Silesia w Sosnowcu odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING, organizowanych we współpracy z Instytutem Spawalnictwa z Gliwic, który objął wystawę Patronatem.

 

ExpoWELDING to idealna okazja do promocji firmy wśród odbiorców z wielu krajów. Podczas Targów, będzie można zobaczyć przede wszystkim maszyny i roboty w ruchu, a do tego specjalnie przygotowane prezentacje i pokazy firm. Targi ExpoWELDING to nie tylko wystawa, ale także wydarzenia towarzyszące. Jednym z nich będzie 60. Międzynarodowa Konferencja Spawalnicza, której tematem przewodnim będzie 'Spawalnictwo w dobie przemysłu 4.0.'

 

Tegoroczną nowością Targów będzie Projekt 'Spawanie 4.0', który ma na celu prezentacje pionierskich
i innowacyjnych technologii oraz produktów z zakresy branży spawalniczej, stworzonych z myślą o koncepcji fabryki przyszłości i szeroko rozumianego Przemysłu 4.0.

 

Uzupełnieniem zakresu branżowego Targów ExpoWELDING będzie Salon Bezpiecznego Spawania i Ochrony Przeciwpożarowej SafeWELDING Expo. Celem przyświecającym organizacji wydarzenia to stworzenie miejsca prezentacji oferty producentów i dystrybutorów sprzętu z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładach przemysłowych, akcesoriów ułatwiających pracę w warunkach niebezpiecznych i szkodliwych, urządzeń, technologii i systemów przeciwpożarowych, a także aparatury kontrolno-pomiarowej i systemów alarmowych.  Wystawa sprzętu BHP zostanie wzbogacona o cykl prelekcji, seminariów oraz pokazów.

 

Zapraszamy do udziału, widzimy się w październiku w Expo Silesia!