ExpoWELDING 2018 – Międzynarodowe spotkanie branży spawalniczej!

 

16-18 października 2018r. to termin kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING, organizowanych tradycyjnie co dwa lata w sosnowieckim Expo Silesia. Równolegle w tym samym czasie odbędzie się 60. Międzynarodowa Konferencja Spawalnicza organizowana przez Instytut Spawalnictwa, której tegorocznym tematem przewodnim będzie  'Spawalnictwo w dobie przemysłu 4.0'.

 

ExpoWELDING to jedne z najważniejszym targów spawalniczych w Europie Środkowo-Wschodniej, o ich charakterze i zasięgu świadczą m.in. liczby – w ramach poprzedniej edycji wydarzenia zaprezentowało się 174 Wystawców pochodzących z 18 krajów, reprezentujących ponad 250 światowych marek. Wystawę zajmującą powierzchnię 11 500 m2 odwiedziło blisko 5 000 zwiedzających ściśle powiązanych z branżą spawalniczą, w tym przede wszystkim kadra zarządzająca przedsiębiorstwami produkcyjnymi, inżynierowie i specjaliści. ExpoWELDING to także prestiż i premiery -  tylko w ramach poprzedniej edycji Wystawcy zaprezentowali 40 nowości produktowych.

 

Równolegle z targami ExpoWELDING odbędzie się 60. Międzynarodowa Konferencja Spawalnicza 'Spawalnictwo w dobie przemysłu 4.0'. organizowana przez Instytut Spawalnictwa z Gliwic. W ostatniej edycji konferencji towarzyszącej targom ExpoWELDING wzięło udział 350 osób mogących zapoznać się z 24 referatami, z pośród których 10 zostało przygotowanych przez autorów reprezentujących ośrodki naukowe i firmy zagraniczne.

 

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Spawalniczych ExpoWELDING 2018! Strefa Spawania została Patronem Medialnym wydarzenia.

 

Więcej informacji: www.expowelding.pl